Jak popsat třetí sérii za 60 sekund?

25.7.16

Sean Gunn se opět jako Kirk pustil do shrnutí jedné ze sérií Gilmorových děvčat během 60 sekund. Tentokrát se jedná o sérii třetí.

 

"Rory odjede na léto do DC. Jess si na léto najde holku. Uh oh. Lorelai stále řeší Chrise. Ale pak se jí zdá sen o Lukovi.

A hele. Ve Stars Hollow se koná taneční maraton. A já jsem čtyřnásobný vítěz. 24 hodin plných tance. A Rory sledují dva kluci. My uvidíme jeden opravdu veřejný rozchod. Sbohem Deane. Přivítejme Rory a Jesse. Znova. A také děti... Jedno Christophera. Jedno Sookie a Jacksona. Ale čeká nás toho více...

Lorelai vrátí rodičům peníze za Chilton. Znamená to konec pátečních večeří? Poté vyhoří hotel Nezávislost. A Lorelai si koupí nový. S pomocí od rodičů. Vítejte zpět páteční večeře, mí staří přátelé.

Zpátky k Rory. Dostala se na Harvard. Yale. A Princeton. A vybrala si Yale.

Co ještě? Pořádná party maturantů. Pořádná bitka. A pořádný rozchod. Sbohem Jessi. Čtyři Díkůvzdání. Lanina kapela. Lanin Dave. Taylorova cukrárna. Největší pizza na světě. (Skoro.) A že by nové děvče pro Luka?  A nový muž pro Lorelai? A další zásnuby. Ohromný maturantský proslov. A odchod na vysokou školu."