Novinky

6.10.18
Jezte jako Gilmorky v předprodeji České vydání kuchařky Eat Like A Gilmore na vás už brzy bude čekat na pultech knihkupectví. Předobjednat můžete už teď!
25.3.18
Jezte jako Gilmorky vyjde v češtině Neoficiální kuchařka pro fanoušky Gilmorových děvčat Eat Like A Gilmore se dočká českého vydání. Kdy?
14.11.17
Jak to vypadá s pokračováním Gilmorek? Bude to rok, co jsme se dočkali nových Gilmorových děvčat, dočkáme se ale i dalších epizod?
11.11.17
A Year in the Life vyjde na DVD a Blu-ray V USA se mohou radovat, nová minisérie Gilmorových děvčat půjde konečně do obchodů.
8.11.17
Jak se křtila kniha a co bude dál? Poslední říjnový pátek byl pro fanoušky Gilmorových děvčat a především Lorelai/Lauren svátkem. Proč?
16.10.17
Dočkali jsme se Laureniny druhé knihy! Na dnešek jsme se těšili. Dnes v Česku vychází nová kniha Lauren Graham Rychleji mluvit nedokážu.
11.10.17
Soutěž o knihu Rychleji mluvit nedokážu Příští týden se na pulty knihkupectví dostane nová kniha Lauren Graham, o kterou si můžete nyní zasoutěžit.
5.10.17
17 zajímavostí, které jste možná netušili K 17. výročí uvedení Gilmorových děvčat na televizní obrazovky jsme dali dohromady 17 zajímavostí.
1.10.17
Předprodej Rychleji mluvit nedokážu Honem, honem, jde se nakupovat! Knihu Lauren Graham si už nyní můžete předobjednat na eshopu Knihy Dobrovský.
28.9.17
Knihu pokřtí česká Lorelai Gilmore V říjnu vyjde kniha Lauren Graham a kdo jiný, než Simona Postlerová, jež propůjčila svůj hlas Lorelai, by ji měl pokřtít?
9.9.17
Rychleji mluvit nedokážu, ale píše mi to skvěle Lauren Graham loni na podzim vydala svou druhou knihu a nyní čeká fanoušky malé překvapení.
8.9.17
Jak by vypadal plánek domu Lorelai a Rory? Dům Gilmorových děvčat (ano, ten s opičí lampou :)) jsme vídali v každé epizodě. Dokážete si ho ale představit jako celek?
6.9.17
Ze zákulisí Gilmorových děvčat George Bell, který při natáčení Gilmorových děvčat dělal hlasového trenéra, se podělil o nespočet fotografií z natáčení.
29.8.17
Rychleji mluvit nedokážu! Jak jsme již informovali, v naší malé zemičce se dočkáme české verze nové knihy Lauren Graham. Jaké jsou novinky?
27.8.17
Jak to vypadá s nominací na Emmy? Předávání cen Emmy se blíží. Kdo z našich oblíbenců se dostal na seznam nominovaných? A jsou na něm Gilmorky?
20.8.17
Alexis jako služebnice Ofglen Možná jste již zaregistrovali seriál Příběh služebnice, který u nás vysílá HBO. Jednu z rolí zde má i Alexis Bledel.
16.3.17
Lauren Graham má dnes narozeniny Když se zmíní Gilmorova děvčata, je pravděpodobně právě ona a její Lorelai tou první věcí, která vás napadne...
6.3.17
V Netflixu pokračování Gilmorek chtějí Gilmorova děvčata pro Netflix rozhodně neznamenala neúspěch, a tak není divu, že by z autorů rád dostal pokračování...
18.1.17
Zajímavosti z epizody Spring Druhou epizodu máte jistě zhlédnutou, a tak se jí podíváme na zoubek. Hurá na zajímavosti a popkulturní odkazy...
5.1.17
Mluvím nejrychleji, jak dovedu vyjde v češtině Nová kniha Lauren Graham nakonec vyjde i s českým překladem, pod svá křídla si ji vzalo nakladatelství Omega.
1.1.17
Hledá se tatínek pro Gilmorovic dítě Kruh se uzavřel a přichází nová generace Gilmorů. S tím je ale spojená i záhada, kdo je nakonec otcem Roryina dítěte.
8.12.16
Jak je to s koncem Gilmorek? Amy Sherman Palladino prozradila pár informací o zakončení celých Gilmorových děvčat. Pozor, obsahuje SPOILERY!
7.12.16
Proč měl Milo na zádech Ellen DeGeneres? Milo Ventimiglia alias Jess byl hostem ve včerejší show Ellen DeGeneres. Jak se ti dva dostali ke klikům?
6.12.16
10 otázek, které přinesla nová série Gilmore Girls: A Year in the Life nám sice nějaké otázky zodpověděla, ale také hned několik dalších přinesla. SPOILERY!
30.11.16
Fanouškům chybí úvodní znělka Máte Gilmorova děvčata spojená s písní Where You Lead, kterou jsme 7 let slýchávali na začátku každé epizody?
29.11.16
Zajímavosti z epizody Winter Čeho jste si mohli, ale nemuseli, všimnout v první části nových Gilmorových děvčat? Pozor, článek obsahuje SPOILERY!
24.11.16
Gilmorky už zítra na Netflixu Nová série Gilmorových děvčat bude ke zhlédnutí už zítra, 25. listopadu, na Netflixu po celém světě.
23.11.16
Afterparty po slavnostní premiéře Gilmorek V pátek proběhla slavnostní premiéra GG: A Year in the Life a k červenému koberci neodmyslitelně patří také afterparty.
22.11.16
A jsou tu další tři fotografie Premiéra nových Gilmorek je za dveřmi, takže jistě potěší možnost opět nakouknout, co nás čeká.
22.11.16
Lauren Graham mluví tak rychle, jak dokáže V úterý se na pulty knihkupectví dostane Laurenina druhá kniha Talking As Fast As I Can. Co o ní víme nového?
21.11.16
Festival čtyř ročních období O víkendu se v areálu Kalifornské univerzity v Los Angeles konal festival věnovaný Gilmorovým děvčatům.
20.11.16
Lauren a Alexis pro Parade Lauren Graham a Alexis Bledel odpověděly na pár otázek magazínu Parade a nechaly se vyfotit v podzimních barvách.
19.11.16
Slavnostní premiéra GG: A Year in the Life Včera se v Los Angeles konala slavnostní preméra nových Gilmorových děvčat, které se zúčastnily hvězdy seriálu.
18.11.16
Na Netflixu se objevil nový trailer Pro své uživatele dnes Netflix upravoval profil nových Gilmorových děvčat a zveřejnil i druhý trailer.
17.11.16
Ze Stars Hollow: Dean, Jess nebo Logan? Otázka, která nepadá jen mezi fanoušky, ale stala se horkým tématem i v samotném Stars Hollow.
17.11.16
Tři nové fotky z nových epizod Časopis Entertainment Weekly dnes vypustil pět fotografií z nové série, tři z nich jsou pro nás novinkou.
16.11.16
Nový photoshoot pro Entertainment Weekly K premiéře Gilmore Girls: A Year in the Life vyjde také časopis EW, který se bude Gilmorkách důkladně věnovat.
12.11.16
Bez Edwarda jsem byla osamělá Kelly Bishop se v interview pro RadioTimes svěřila, jak se cítila na natáčení bez Edwarda Herrmanna.
12.11.16
Další přírůstky do fotogalerie A máme tu opět nové fotografie z Gilmore Girls: A Year in the Life + jednu z červencového teaseru.
11.11.16
Lauren a Alexis s fanoušky v Berlíně Kromě kolečka s novináři se Alexis Bledel a Lauren Graham účastnili také Večera za pravé přátelství pořádaný Netflixem.
10.11.16
Nové fotky z Gilmore Girls: A Year in the Life Máme tu další série fotografií, díky kterým nahlédneme do nové série Gilmorových děvčat.
10.11.16
Gilmorova děvčata na návštěvě Berlíně Noviny BILD a Netflix na dnešní den přichystali velkou akci pro fanoušky Gilmorových děvčat v Berlíně.
10.11.16
Alexis Bledel v časopise Glamour V německém časopise Glamour se objevilo interview s Alexis Bledel, ve kterém se rozpovídala o Gilmorkách.
10.11.16
Koho by pro Rory vybrala Lauren? Lauren Graham se pro TVLine rozpovídala ohledně rozdělování fanoušků do týmů Deana, Jesse a Logana.
8.11.16
Za kým se to Lorelai prý otočí? Novinář Michael Ausiello prozradil, jak bude vypadat jeho cameo v nové sérii Gilmorových děvčat.
8.11.16
Čím nás lákají Gilmorky na Instagramu? Netflix nenechal nic náhodě a nová Gilmorova děvčata propaguje vedle Facebooku a Twitteru také na Instagramu.
7.11.16
Já žiju ve dvou světech, jeden je světem knih Potřebujete si zkrátit čekání na novou sérii Gilmorových děvčat? A co si tak přečíst dobrou knihu?
6.11.16
Rory ve Stars Hollow Gazette Vypadá to, že si Rory během nové série najde práci ve starshollowských novinách, ale bude to to pravé?
4.11.16
Gilmorky v italském Vanity Fair V aktuálním čísle magazínu Vanity Fair se objevil článek o nové sérii Gilmorových děvčat s několika novými fotkami.
3.11.16
Dean, Jess nebo Logan? A není to jedno? K návratu Gilmorových děvčat neodmyslitelně patří i otázka: "S kým Rory vlastně skončí?" Co na to ale říkají tvůrci?
30.10.16
Proč bychom měli mít rádi April? Mezi fanoušky po celém světě je celkem populární nenávidět Lukovu dceru April. Co na to Vanessa Marano?
29.10.16
Emily Gilmore v tričku a džínách Mezi prvními reakcemi fanoušků na trailer zvítězilo udivení nad neformálním oblečením Emily Gilmore...
28.10.16
Co prozradila chlupatá hvězda seriálu? V nové sérii Gilmorových děvčat se opět setkáme i s nejroztomilejší starshollowskou postavou.
25.10.16
Netflix představuje další plakáty Kromě překvapení v podobě traileru si pro nás Netflix dnes připravil i další sadu plakátů.
25.10.16
Je to tu! Trailer na nová Gilmorova děvčata Netflix dnes překvapil fanoušky a zveřejnil trailer na novou sérii Gilmore Girls: A Year in the Life.
24.10.16
Zajímavosti z panelu "Ze zákulisí" Na festivale Gilmore Girls Fan proběhl diskusní panel s několika členy štábu Gilmorových děvčat. Co prozradili?
22.10.16
Hep Alien vystoupili na festivalu Návštěvníci festivalu Gilmore Girls Fan si mohli užít vystoupení seriálové hudební skupiny Hep Alien.
21.10.16
Gilmore Girls Fan Festival Dnes začal v americkém městečku Washington Depot festival pro fanoušky Gilmorových děvčat.
19.10.16
Gilmorova děvčata jako Pop! figurky Lorelai, Rory a Sookie jako oblíbené sběratelské figurky Pop! od firmy Funko budou už brzy v prodeji.
18.10.16
Nahlédněte do nových epizod Gilmorek Díky magazínu ENews si můžeme prohlédnout další fotografie z nové série Gilmore Girls: A Year in the Life.
18.10.16
Gilmorova děvčata na nových plakátech Netflix dnes vydal čtyři nové plakáty pro novou sérii Gilmore Girls: A Year in the Life. Každý pro jedno roční období.
12.10.16
Uvidíme víc z Michelova života Yanic Truesdale prozradil, že nás v nové sérii Gilmorových děvčat čeká i Michelův milostný život.
7.10.16
Jak probíhaly oslavy výročí? Před dvěma dny oslavila Gilmorova děvčata 16 let od odvysílání první epizody. Kdo všechno slavil?
6.10.16
Vítejte ve městě Stars Hollow! K 16. výročí Gilmorových děvčat, 5. října, byl obnoven web fiktivního městečka Stars Hollow.
5.10.16
Všechno nejlepší a kafe, kafe, kafe! Dnes je to 16 let, co se na televizních obrazovkách poprvé objevila Gilmorova děvčata.
4.10.16
Stavte se na kávu, a to přímo U Luka Zítra 5. října si můžete napříč USA vychutnat výbornou kávu od Luka? Jak je to možné?
3.10.16
John Cabrera se tenhle víkend oženil John Cabrera neboli Brian Fuller si tento víkend na německém zámku Wiesenthau vzal svou snoubenku Babsi.
29.9.16
Gilmorky slaví Mezinárodní den kávy! 1. října oslaví celý svět Mezinárodní den kávy, tedy nápoje, bez kterého si Gilmorky neumíme představit.
19.9.16
Kdo se objevil na Emmy Awards? Součástí předávání cen Emmy je i několik party, na kterých se to hemží celebritami. Kterými?
16.9.16
Alexis Bledel je zase o rok starší K dnešnímu dni přejeme Alexis Bledel, neboli Rory Gilmore, všechno nejlepší k jejím narozeninám.
13.9.16
Gilmorky v dalších časopisech O Gilmorových děvčatech si v posledních dnech můžete přečíst hned v několika časopisech.
11.9.16
Vše nejlepší k narozkám, Scotte! Scott Patterson alias Luke Danes v dnešní den slaví své 58. narozeniny. Přejeme tedy vše nejlepší!
10.9.16
Gilmorky v novém čísle Entertainment Weekly V časopise EW najdeme přehled podzimních televizních trháků, kde Gilmorky samozřejmě nesmí chybět.
8.9.16
Nové fotky a emotivní podzimní finále Opět tu máme pohlazení našich nedočkavým duší v podobě fotografií z nových dílů Gilmorových děvčat.
7.9.16
První stránka scénáře Gilmorových děvčat Díky magazínu EW si můžeme přečíst, jak začíná první díl nové série Gilmore Girls: A Year in the Life.
28.8.16
Nejen na natáčení jim to klape Herci z Gilmorových děvčat mají mezi sebou vřelé vztahy. Rádi se tak o svá milá setkání podělí i se svými fanoušky.
26.8.16
Přejeme krásné narozeniny, Melisso! Melissa McCarthy, která hraje šéfkuchařku Sookie St. James, dnes oslavila své 47. narozeniny.
8.8.16
Jak popsat čtvrtou sérii za 60 sekund? Stejně jako předchozí série nám Kirk v podání Seana Gunna shrnul i sérii čtvrtou. A to opět v 60 sekundách.
6.8.16
Jak bude vypadat kniha Lauren Graham? O připravované knize Lauren Graham již víme, nyní se s námi podělila i o její konečný vzhled.
2.8.16
Scott Patterson pro US Weekly Scott Patterson alias Luke se rozpovídal v interview pro US Weekly o původních Gilmorových děvčatech i nové sérii.
31.7.16
Ve studiu se pilně pracuje na Gilmorkách Ze sociálních sítí je jasné, že se na postprodukci Gilmorových děvčat pilně pracuje. Herci se scházejí ve studiu...
29.7.16
Lauren o Gilmore Girls: A Year in the Life Lauren Graham se během letní TCA Press Tour vyjádřila k nové sérii Gilmorových děvčat.
28.7.16
Zajímavosti kolem prvního teaseru První teaser, který Netflix včera vypustil do světa, má již reakce od celebrit, které v něm Lorelai zmínila.
28.7.16
O čem se mluvilo na tiskovce? Včera na TCA Press Tour se uskutečnila první tiskovka ohledně nové série Gilmorových děvčat.
27.7.16
Nové Gilmorky se vrátí v listopadu A je to tu! Netflix dnes oficiálně oznámil návrat Gilmorových děvčat. Datum vysílání je...
25.7.16
Jak popsat třetí sérii za 60 sekund? Sean Gunn se opět jako Kirk pustil do shrnutí jedné ze sérií Gilmorových děvčat během 60 sekund.
21.7.16
73. výročí Edwarda Herrmanna Dnes by bylo Edwardu Herrmannovi, který tak dokonale ztvárnil Richarda Gilmora, 73 let.
19.7.16
Dnes slaví narozeniny Jared Padalecki Jared Padalecki neboli Dean Forester dnes slaví své 34. narozeniny. Přejeme mu všechno nejlepší.
18.7.16
Jak popsat druhou sérii za 60 sekund? Stejně jako první sérii Gilmorových děvčat nám Kirk neboli Sean Gunn shrnul v 60 sekundách i sérii druhou.
14.7.16
Novináři se těší na Gilmorova děvčata Podle TVLine je již jisté, že budou Gilmorova děvčata prezentována novinářům na letní TCA Press Tour.
12.7.16
Jak popsat první sérii za 60 sekund? V rámci propagace nových dílů se na oficiálních účtech Gilmorových děvčat objevilo i video shrnující první sérii.
10.7.16
Gilmorky z pohledu hlavní kostymérky V krátkém rozhovoru se dozvíme pár zajímavostí o postavách od kostymérky Gilmorových děvčat Brendy Maben.
8.7.16
Krásné dnešní narozeniny, Milo! Milo Ventimiglia, kterého známe z Gilmorových děvčat jako Jesse Mariana, dnes oslavil své 39. narozeniny.
6.7.16
Alex Kingston v nových Gilmorových děvčatech Na Superconu v Miami se Alex Kingston pochlubila účastí na natáčení nových dílů Gilmorových děvčat.
1.7.16
Gilmorova děvčata na českém Netflixu Ode dneška si můžete přehrát všechny díly původních sedmi sérií Gilmorových děvčat na Netflixu, který už je dostupný i u nás.
29.6.16
Kdo se skrývá za známými hlasy? Asi znáte Gilmorova děvčata s českým dabingem, ale víte, komu patří hlasy spojené s vašimi oblíbenými postavami?
24.6.16
Rory u První dámy v Bílém domě Michelle Obama, První dáma USA na svém Snapchatu zveřejnila fotku sebe a Alexis Bledel s popiskem...
5.6.16
Vše nejlepší tentokrát pro Lizu! Liza Weil dnes oslavila své 39. narozeniny, a tak jí samozřejmě přejeme všechno nejlepší...
23.5.16
Co prozradila Lauren Graham u Ellen? Lauren alias Lorelai v show Ellen DeGeneres prozradila, že se chystá vydat novou knížku a nejen to...
22.5.16
Krásné dnešní narozeniny, Seane! A máme tu další narozeniny, tentokrát slaví Sean Gunn neboli Kirk Gleason, hlavní ikona Stars Hollow.
20.5.16
Všechno nejlepší k narozeninám, Matte! Matt Czuchry, který v Gilmorových děvčatech hraje Logana Huntzbergera, má dnes narozeniny.
20.5.16
Gilmore girls: A Year In The Life Pokračování Gilmorových děvčat dostalo oficiální název. Netflix se s touto novinkou pochlubil na svém twitteru.
18.5.16
O čem se rozpovídal Scott Patterson Rozhovor se Scottem Pattersonem pro Glamour nám prozradil hned několik zajímavých věcí...
15.5.16
Bon Voyage, Gilmorky! Už je to 9 let Přesně před devíti lety byla odvysílána poslední epizoda Gilmorových děvčat s názvem Bon Voyage.
13.5.16
Scott si pokecal s Gilmore Guys Scott Patterson přijal pozvání do show Gilmore Guys a prozradil pár věcí z natáčení nových dílů.
12.5.16
Balíme! Je tu rozlučkový večírek Po třech měsících oficiálně skončilo natáčení čtyř nových dílů Gilmorových děvčat...
11.5.16
Michael Ausiello si zahraje v Gilmorkách Velkému fanouškovi, novináři Michaelu Ausiellovi, se opět podařilo zahrát si v Gilmorových děvčatech.
10.5.16
Hurá do plavek aneb Natáčení u bazénu Díl s názvem Summer bude opravdu velmi letní, vypadá to, že se dostaneme i k bazénu.
9.5.16
Keiko naposledy na natáčení Keiko Agena neboli Lane Kim oznámila, že jejím posledním natáčecím dnem bude dnešní pondělí.
5.5.16
Rory, Logan a Brigáda života a smrti Tanc Sade nás pravidelně zásobuje fotkami z natáčení, tentokrát se mu povedlo zachytit Alexis a Matta.
28.4.16
Natáčení Gilmorek 10. května končí Věděli jsme, že to přijde... Pomalu ale jistě se nám blíží konec natáčecích dnů a najednou je člověku až smutno.
27.4.16
Předvede nám Finn další taneček? Finn alias Tanc Sade dráždí fanoušky hádankou, pro kterou svou roli se učí vášnivé tango.
26.4.16
Uvidíme nakonec Richardův pohřeb? Podle fotek na twitteru se dnes zřejmě točí smutné scény, a to z pohřbu Richarda Gilmora.
26.4.16
Hurááá! Na webu je opět živo! Česká fansite je po redesignu zpět! Pokračování Gilmorových děvčat si zasloužilo i oživení tohoto webu.
25.4.16
Buďte na place díky sociálním sítím Netrpělivé čekání na nové díly nám zkracuje sledování twitteru a instagramu. Co se děje v posledních dnech?
23.4.16
Jak randí Jess v dnešní době? V interview pro MTV Milo Ventimiglia prozradil, jak by si Jess poradil s dnešním online seznamováním.
22.4.16
Nestárnoucí Gilmorky v časopisu People Vychází speciál s nejkrásnějšími ženami roku 2016, a tak tam nesmí chybět ani krásná Gilmorova děvčata.
21.4.16
Luku, tak Jess je stále rebel! V bistru U Luka vždy platila pravidla, především zákaz používání mobilů. Moderní doba vyžaduje značné rozšíření.
19.4.16
Kirk, Luke a Jess na place Pánové si dnešní společné natáčení zjevně hodně užívají, a tak nezapomněli ani na své fanoušky a podělili se o pár fotek.
18.4.16
Logan Huntzberger zpět na scéně Poslední dny byl na natáčení viděn Matt Czuchry, který představuje Logana Huntzbergera.
15.4.16
Vrací se i ďábelská Francie Jarvis V nových dílech se opět setkáme také s Francie v podání Emily Bergl. Máme tu tedy další článek do chiltonské skládačky.
15.4.16
Lauren Graham: Jednoho dne, možná… Lauren Graham není jen talentovaná herečka, v roce 2013 také vydala svou spisovatelskou prvotinu.
11.4.16
Další fotografie z nových dílů Netflix vypustil další fotografie, které nám dají nahlédnout do dění nových dílů Gilmorových děvčat, na které tak čekáme.
9.4.16
Stars Hollow už začíná mizet V tuto chvíli se natáčení přesouvá do nových lokalit a městečko se postupně začíná měnit pro seriál Prolhané krásky.
9.4.16
Další tři tváře, které nesmí chybět Ve Stars Hollow nebudou chybět ani neméně důležité postavy jako reverend nebo Bootsy se svým novinovým stánkem.
8.4.16
Horká novinka! Sookie se vrací! Melissa McCarthy se po dlouhém napínání fanoušků opravdu vrací ke své roli roztomilé šéfkuchařky Sookie St.James.
7.4.16
Do Gilmorek se vrací Kirkova Lulu Seznam navrátilců se nám pěkně rozrůstá. Dalším z řady je také Rini Bell, představitelka Lulu.
7.4.16
První nahlédnutí do Stars Hollow Časopis Entertainment Weekly nás nechal exkluzivně nahlédnout do připravovaných dílů Gilmorových děvčat.
31.3.16
Show Gilmore Guys, znáte? Již jste v novinkách mohli postřehnout zmínku o show Gilmore Guys. Oč tedy jde a kdo všechno se tam objevil?
22.3.16
Lauren, kolik těch dcer vlastně máš? V Gilmorových děvčatech si střihne cameo také Laurenina druhá seriálová dcera Mae Whitman.
19.3.16
Co se děje v pauzách mezi natáčením? Dvě fotografie ze zákulisí, jedna od Keiko a druhá od Biffa. Na obou můžeme vidět, co se děje na place, když se zrovna netočí.
18.3.16
S Gilmorkami Kelly a Alexis O rychlou fotečku s Gilmorkami Kelly a Alexis z placu se na svém ig podělil Tanc Sade, představitel Finna.
17.3.16
Krásné dnešní narozeniny, Yanicu! Yanic Truesdale, který hraje sympaticky protivného francouze Michela Gerarda, dnes slaví své 46. narozeniny.
17.3.16
Vrátí se Melissa McCarthy k roli Sookie? Nadšení z návratu Gilmorových děvčat kazí zpráva o absenci Sookie St.James. Vrátí se nebo ne?
16.3.16
Všechno nejlepší k narozeninám, Lauren! Dnes slaví krásná Lauren Graham, představitelka Lorelai Gilmore, své 49. narozeniny.
15.3.16
Dakin Matthews se vrací do Gilmorek Podle Michaela Winterse, který hraje Taylora Dooseho, se do Gilmorových děvčat vrací i ředitel Charleston.
9.3.16
Další navrátilec: stavbyvedoucí Tom Další vracející se postavou do Gilmorových děvčat je stavbyvedoucí Tom, kterého hraje Biff Yeager.
17.2.16
Milo zastižen fanynkou na natáčení Jak už dobře víme, Milo se vrátil ke své roli Jesse Mariana. Jedné z fanynek se dnes povedlo vyfotit se s ním na natáčení.
16.2.16
Do Gilmorek se vrací i Paul Anka Dalším navrátilcem se stává chlupatá hvězda Paul Anka. Pejsek, kterého se ujala Lorelai během šesté série.
19.10.15
Netflix uvede nová Gilmorova děvčata Je rozhodnuto! Sen se stal skutečností a v Netflixu se rozhodli dát Gilmorkám pokračování.
7.6.15
ATX Festival: Gilmore Girls Reunion V Austinu proběhl ATX Festival, kde měl svůj panel i seriál Gilmorova děvčata. Celý panel v článku.
14.7.9
Gilmorky na Nova Cinema a Markíze Každý všední den okolo páté hodiny vysílá Nova Cinema opakování sedmé řady Gilmorových děvčat!
14.11.8
Premiéra sedmé série na Nově Tak je to konečně tady, dočkali jsme se! První epizoda Dlouhý zítřek právě dneska odstartovala novácké vysílání sedmé série.
11.8.8
Pátá série se vysílat nebude! Lidé se dohadují, jestli je pravda, že se pátá série na Nově vysílat nebude a bohužel, musím potvrdit, že ji opravdu vynechají.
17.7.8
Sesterstvo putovních kalhot 2 K pokračování příběhu čtyř neodlučitelných kamarádek (jednu z nich hraje Alexis Bledel) se objevily oficiální wallpapery.
12.7.8
Carole King - Where You Lead Úvodní píseň Where You Lead napsala a pro seriál upravila Carole King, úspěšná zpěvačka, pianistka a skladatelka.
14.6.8
Jared Padalecki je opět sám Jared Padalecki a jeho dlouholetá přítelkyně a čerstvá snoubenka Sandra McCoy se rozešli po vzájemné dohodě.
26.5.8
Danny Strong scénáristou V New Yorku měl v Muzeu moderního umění premiéru film Recount. Jedním z deseti scénáristů byl Danny Strong.
21.5.8
David Sutcliffe v Towards Darkness Davida Sutcliffea můžeme vidět ve filmu Towards Darkness. Kolegyní mu v něm je America Ferrera, která si zahrála s Alexis.
18.4.8
Kdo je starshollowský trubadúr? Kdo je trubadúr, který se objevuje v Gilmorkách? Prvně jsme ho mohli vidět v díle Ta zatracená Donna Reedová.
11.4.8
Na území žen s Adamem Brodym na DVD V březnu u nás na DVD vyšel film Na území žen s Adamem Brodym, Kristen Stewart a Meg Ryan v hlavních rolích.
28.3.8
Milo se stal patologem Milo Ventimiglia se společně s Alyssou Milano (Phoebe z Čarodějek) účastnil 15. března akce Wizard World Los Angeles, , kde měl předpremiéru jejich nový film.
10.3.8
Jared Padalecki v novém filmu Jared Padalecki podepsal smlouvu na trilogii filmů pojednávajících o americkém umělci Thomasovi Kinkadeovi
7.3.8
Jared Padalecki se snoubenkou Jared se objevil na basketballovém zápase Dallas Mavericks proti Los Angeles Lakers i se svou snoubenkou.
5.3.8
Lauren Graham natáčí ve Philadelphii Tento měsíc se začíná ve Philadelphii nátáčet romantická komedie s názvem The Dream of the Romans
22.2.8
Gilmorovský Festival živých obrazů Pamatujete si na sedmou epizodu čtvrté série Festival živých obrazů? Taková akce neexistuje pouze v Gilmorových děvčatech.
20.2.8
Milo a Hayden na party Milo Ventimiglia a Hayden Panettiere byli společně na soukromé party v Hollywoodu. Je to teprve podruhé, co byl pár vyfotografován spolu.
12.2.8
Samantha Who? se vrací na obrazovky Seriál Samantha Who?, ve kterém účinkuje Melissa McCarthy se po stávce scénáristů opět vrací na obrazovky.
10.2.8
Bishop v Ocelových Magnóliích Kelly Bishop (Emily Gilmorová) se objeví v divadelním představení Ocelové Magnólie jako postava Clairee Belcher.
6.2.8
Milo Ventimiglia a Superbowl Milo se o víkendu zúčastnil Superbowlové párty se svými přáteli a agentem, což je pro ně už tradice.
5.2.8
Melissa o Gilmorových děvčatech Melissa McCarthy alias Sookie si musela pamatovat obrovské množství dialogů ke Gilmorových děvčatům.
31.1.8
Ventimiglia a jeho nové projekty Milo se svými přáteli založil společnost Divide Social Club, dokončil 2 filmy a chystá se na další.
30.1.8
Emily Kuroda v divadle 9. února 2008 se Emily Kuroda alias paní Kimová objeví v jednonoční show The Emily Project na divadelních prknech ve Venice v Kalifornii.
25.1.8
Birds of America s Lauren Graham Nový film Lauren Graham, ve kterém hraje společně s Matthew Perrym, byl promítán na Sundance Film Festivalu.
20.1.8
Matt Czuchry ve Friday Night Lights Matt Czuchry alias Logan Huntzberger z Gilmorových děvčat se objevil v seriálu Friday Night Lights.
8.1.8
Láska z Heroes Milo Ventimiglia (Jess) neokouzluje jen fanynky, ale i své herecké kolegyně. Svou novou přítelkyni našel právě na natáčení Heroes.
4.1.8
Heroes - Ventimiglia na Primě Včerejšího dne 3. ledna 2008 začala Tv Prima vysílat úspěšný americký seriál Heroes pod českým názvem Hrdinové.
25.12.7
Alexis Bledel v People Magazine Alexis Bledel se nechala v létě fotit pro magazín People. V dobré kvalitě se dostaly ven až nyní.
11.12.7
Ventimigliova minisérie Winter Tales Milova produkční společnost Divide Pictures dělala s American Eagle na animovaném seriálu Winter Tales.
15.11.7
Alexis Bledel v novém filmu Alexis podepsala smlouvu na nový film Post Grad. Představí se zde jako čerstvá absolventka univerzity.
14.11.7
Scott Patterson v Saw 4, 5 a 6 Scott Patterson se objevil ve čtvrtém pokračování hororového snímku Saw, autoři ho chtějí i v dalších dvou dílech.
13.11.7
Sedmá série vychází na DVD Od dneška si mohou fanoušci z celého světa zakoupit sedmou sérii Gilmorových děvčat na DVD.
10.11.7
Norman Mailer zemřel Ve věku 84 let zemřel spisovatel Norman Mailer. Psal kriticky o problémech USA. Proslul románem Nazí a mrtví, dvakrát získal Pulitzerovu cenu.