Jak popsat druhou sérii za 60 sekund?

18.7.16

Stejně jako první sérii Gilmorových děvčat nám Kirk neboli Sean Gunn shrnul v 60 sekundách i sérii druhou. Cože se v ní dělo?

 

"Tak dobře. Žádost o ruku. Lorelai řekla ano. Žluté kopretiny pro všechny! Luke na to "uuuugh". Ale když dojde na svatbu... Lorelai to ukončí. Promiň Maxi. Matka a dcera na výletě. Ještě posloucháte?

Tohle je Jess. Lukův synovec. Do Stars Hollow ho poslala jeho matka. Protože umí dělat, no, potíže. A jde to s ním skvěle!

Rory chodí s Deanem. Jenže Jessovi se Rory líbí. A chystá se s tím něco udělat. To naštve Deana. A hele, oba dva milují knížky! Lorelai se to nelíbí. Pak mají Jess s Rory autonehodu. A je z toho zlomené zápěstí. Totálka. A naštvaná máma. A Jess se vrací do New Yorku. Šílený, co?

Maturita! Rodiče jsou pyšní. Ale Rory zmešká slavnost. Kvůli... Jessovi.

Sérii zakončíme další svatbou. Tahle se podaří. Lorelai a Chris se k sobě vrátí... na pět minut.  A Rory a Jess... No...

Událo se toho mnohem více: Rory je uvedena do společnosti. Já měl svůj filmový debut. Modeling. Den v lázních. Vztek. V téhle sérii je pousta vzteku. Shakespeare. Sáně tažené koňmi. Chupa na dvorku. Je to všechno? Tak hurá na třetí sérii."