Vrátí se Melissa McCarthy k roli Sookie?

17.3.16

Nadšení z návratu Gilmorových děvčat spoustě fanouškům zkazila zpráva, že jen marně budou v nových dílech hledat Sookie St.James.

Před měsícem Melissa na svém twitteru oznámila, že jí roli Sookie nikdo nenabídl. Autorka seriálu Amy Sherman-Palladino ale v rozhovoru pro TVLine prozradila, že počítala s tím, že je Melissa velice zaneprázdněná, ale jakmile by jí dala vědět, že má i jen chviličku času, ihned by pro ni nějakou scénu napsala, což řekla i jejímu týmu. Jak to tedy bylo doopravdy, nevíme.

Nyní se k tomu Melissa vyjádřila v rozhovoru pro E! při propagaci jejího nového filmu The Boss. Můžeme se tedy těšit na její návrat?

"Nemyslím si, že ano. Ve skutečnosti jsem o to nebyla požádána. Podle mě si mysleli, že nebudu mít čas a když se to uskutečnilo, tak už jsem čas vážně neměla."

Fanoušci budou tedy i nadále smutní, ale alespoň je může uklidňovat fakt, že se Melissa i bez její účasti na oživení seriálu těší.

"Jsem vážně nadšená, že se to děje. Milovala jsem ten seriál a myslím, že jeho fanoušci jsou super loajální a báječní, a i já budu sledovat každý díl."

Zdá se, že je to tedy oficiální. Nové díly nás čekají bez úžasné šéfkuchařky Sookie. Jak si ale ve Vážce poradí bez její přítomnosti?

Lorelai: A teď mi pověz, co kdo dělá a co potřebujem.
Michel: Co asi potřebujem... Sookie!
Lorelai: Ehm, jasně! Ale ona tu nebude, takže plán B.
Michel: Takže plán B: Potřebujem klona Sookie, rovněž jménem Sookie.

A nebo můžeme ještě doufat?

"Chci znovu vařit. Chci solit a pak míchat." vtipkuje. "Bylo to sedm let mého života a bylo to opravdu skvělé. Byla jsem na ten seriál pyšná."